ГРАФІК
проведення державної кваліфікаційної атестації навчальних груп Державний професійно-технічний навчальний заклад «Яготинський центр професійно-технічної освіти»
№ групи та назва професії за якою проводиться первинна підготовка |
Назва професії за якою проводиться первинна підготовка |
Дата,час і місце проведення консультації |
Дата, час і місце проведення державної кваліфікаційної атестації |
Члени державної кваліфікаційної комісії |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
81 «Муляр; електрозварник ручного зварювання» |
Муляр |
27.03.2020р. о 9-00 майстерня електрозварників |
30.03.2020р. о 9-00 майстерня електрозварників |
Голова державної кваліфікаційної комісії: Скопець М.П. - ВАТ ПМК-15 Члени кваліфікаційної комісії: Ситніков Я.О - директор; Дзюбак І.В. -майстер виробничого навчання; Тарасенко Г.О. - викладач спецдисциплін |
82 «Кухар; кондитер» |
Кондитер |
28.05.2020р. о 9-00 лабораторія кулінарних робіт |
29.05.2020р. о 9-00 лабораторія кулінарних робіт |
Голова кваліфікаційної комісії: Рудич Л.Ю. –завідуюча рестораном «Асторія» Члени кваліфікаційної комісії: Єрмошин В.О. -заступник директора з НВР; Лапада В.М .-викладач спецдисциплін Євсович О.М. -майстер виробничого навчання.. |
731 «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва; слюсар з ремонту с/г машин; водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» |
Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А», «В», «С»)
|
25.05.2020р. 9-00. слюсарна майстерня
|
26.05.2020р. о 9-00 слюсарна майстерня
|
Голова кваліфікаційної комісії: Близнюк Б.П.- головний спеціаліст інженерно-технічного забезпечення та охорони праці управління АПР Яготинської РДА; Члени кваліфікаційної комісії: Ситніков Я.О -директор; Воєвода І.Г. - майстер виробничого навчання; Калініченко О.А. -викладач спецдисциплін |
732 «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; маляр» |
Лаборант ХБА |
25.06.2020р. о 9-00 кабінет спецдисциплін |
26.06.2020р. о 9-00 кабінет спецдисциплін |
Голова кваліфікаційної комісії: Ганжа І.М. –завідуюча лабораторією очисних споруд Яготинського водоканалу; Члени кваліфікаційної комісії Єрмошин В.О. -заступник директора з НВР; Войнова Л.Г. -викладач спец дисциплін; Тарасенко Г.О. - майстер виробничого навчання |
733 «Кухар; кондитер» |
Кондитер |
25.06.2020р. о 9-00 лабораторія кондитері |
26.06.2020р. о 9-00 лабораторія кондитерів |
Голова державної кваліфікаційної комісії: Рудич Л.Ю .-завідуюча рестораном «Асторія» м.Яготина; Члени кваліфікаційної комісії Єрмошин В.О. -заступник .директора з НВР; Лапада В.М. -викладач спец дисциплін; Надточій С.М. -майстер виробничого навчання |
734 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; електрозварник ручного зварювання» |
Електрозварник ручного зварювання |
25.06.2020р. о 9-00 лабораторія електромонтерів |
26.06.2020р. о 9-00 лабораторія електромонтерів |
Голова державної кваліфікаційної комісії: Гальченко О.В. –директор ТОВ «Механічний завод Яготин» Члени кваліфікаційної комісії Ситніков Я.О. -директор; Щербаков Т.В. .-викладач спец дисциплін; Головатий В.П. - майстер виробничого навчання |
ГРАФІК
проведення поетапної кваліфікаційної атестації навчальних груп Державний професійно-технічний навчальний заклад «Яготинський центр професійно-технічної освіти»
№ групи та назва професії за якою проводиться первинна підготовка |
Назва професії за якою проводиться поетапна атестація |
Дата,час і місце проведення консультації |
Дата, час і місце проведення поетапної кваліфікаційної атестації |
Члени поетапної кваліфікаційної комісії |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
91 «Муляр;електрозварник ручного зварювання» |
Електрозварник ручного зварювання |
24.06.2020р. о 9-00 клас спецтехнології зварювальних робіт |
25. 06.2020р. о 9-00 клас спецтехнології зварювальних робіт |
Голова кваліфікаційної комісії: Гальченко О.В. –директор ТОВ «Механічний завод Яготин» Члени кваліфікаційної комісії: Єрмошин В.О. -заступник директора з НВР; Царинний В.Г. - майстер виробничого навчання Щербаков Т.В. - викладач спецдисциплін |
92 «Кухар ;кондитер» |
Кухар |
28.10.2020р. о 9-00 лабораторія кулінарних робіт |
29.10.2020р. о 9-00 лабораторія кулінарних робіт |
Голова кваліфікаційної комісії: Рудич Л.Ю. – завідуюча рестораном «Асторія» Члени кваліфікаційної комісії: Єрмошин В.О. -заступник директора з НВР; Лапада В.М. -викладач спецдисциплін Євсович О.М. -майстер виробничого навчання.. |
911«Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва; слюсар з ремонту с/г машин; водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» |
Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин |
22.06.2020р. 9-00. слюсарна майстерня |
23.06.2020р. о 9-00 слюсарна майстерня |
Голова кваліфікаційної комісії: Близнюк Б.П.- головний спеціаліст інженерно-технічного забезпечення та охорони праці управління АПР Яготинської РДА; Члени кваліфікаційної комісії: Ситніков Я.О -директор; Воєвода І.Г. - майстер виробничого навчання; Калініченко О.А. -викладач спецдисциплін |
923 «Кухар; кондитер»
|
Кухар |
15.10.2020р. о 9-00 лабораторія кулінарних робіт |
16.10.2020р. о 9-00 лабораторія кулінарних робіт |
Голова кваліфікаційної комісії: Рудич Л.Ю. –завідуюча рестораном «Асторія» Члени кваліфікаційної комісії: Єрмошин В.О. -заступник директора з НВР; Лапада В.М. -викладач спецдисциплін Тюпа Р. -майстер виробничого навчання
|
824 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; електрозварник ручного зварювання» |
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
|
22.06.2020р. о 9-00 лабораторія електротехніки
|
23.06.2020р. о 9-00 лабораторія електротехніки
|
Голова кваліфікаційної комісії: Гальченко О.В. –директор ТОВ «Механічний завод Яготин» Члени кваліфікаційної комісії: Ситніков Я.О -директор; Прокіпчук Д.С. -майстер виробничого навчання; Попов В.Д. -викладач спецдисциплін |
914 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; електрозварник ручного зварювання» |
Електрозварник ручного зварювання |
23.06.2020р. о 9-00 лабораторія електротехніки
|
24.06.2020р. о 9-00 лабораторія електротехніки
|
Голова кваліфікаційної комісії: Гальченко О.В. –директор ТОВ «Механічний завод Яготин» Члени кваліфікаційної комісії: Ситніков Я.О -директор; Більда В.Г. -майстер виробничого навчання; Щербаков Т.В. -викладач спецдисциплін |
822 «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; маляр» |
Лаборант ХБА 2 розряду |
25.06.2020р. о 9-00 кабінет спецдисциплін |
26.06.2020р. о 9-00 кабінет спецдисциплін |
Голова кваліфікаційної комісії: Скопець М.П. - ВАТ ПМК-15 Члени кваліфікаційної комісії Єрмошин В.О. -заступник директора з НВР; Войнова Л.Г. -викладач спец дисциплін; Воєвода Н.М. - майстер виробничого навчання |