Меню сайту
Ми в YouTube
Абітурієнту - 2021
Лаборант ХБА
Відеопрезентація
Ми у Фейсбуці
Корисні посилання








Приват БАНК-24
Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наші координати
07700, Київська область, м.Яготин, вул.Київська, 6. тел. (04575)4-11-64;
E-mail: yagotincpto@ukr.net
Погода в Яготині


ГРАФІК

проведення державної кваліфікаційної атестації навчальних груп  Державний професійно-технічний навчальний заклад «Яготинський  центр професійно-технічної освіти»

№  групи та назва професії за якою проводиться   первинна  підготовка

Назва професії  за якою проводиться   первинна  підготовка

Дата,час і місце проведення консультації

Дата, час і місце проведення державної кваліфікаційної атестації

Члени державної кваліфікаційної комісії

1

2

3

4

5

81

«Муляр;

електрозварник ручного зварювання»

 

Муляр

27.03.2020р.

о 9-00

майстерня

електрозварників

30.03.2020р.

о 9-00

майстерня

електрозварників

Голова державної кваліфікаційної  комісії:

Скопець М.П.    - ВАТ  ПМК-15

Члени кваліфікаційної комісії:

Ситніков Я.О       - директор;

Дзюбак І.В.    -майстер виробничого навчання;

Тарасенко Г.О.  - викладач спецдисциплін

82 «Кухар; кондитер»

Кондитер

28.05.2020р.

о 9-00

лабораторія кулінарних робіт

29.05.2020р.

о 9-00

лабораторія кулінарних робіт

Голова кваліфікаційної комісії:            Рудич Л.Ю.     –завідуюча рестораном «Асторія»

Члени кваліфікаційної комісії:

Єрмошин В.О.      -заступник директора з НВР;

Лапада В.М          .-викладач   спецдисциплін

Євсович О.М.        -майстер виробничого навчання..

                   731

«Тракторист-машиніст сільськогосподарського

(лісогосподарського) виробництва;

слюсар з ремонту  с/г машин; водій автотранспортних засобів (категорія  «С»)»

 

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва

(категорії  «А», «В», «С»)

 

 

25.05.2020р.

9-00.

слюсарна майстерня

 

 

26.05.2020р.

о 9-00

слюсарна майстерня

 

 

 

 

Голова кваліфікаційної комісії:

Близнюк Б.П.- головний спеціаліст інженерно-технічного забезпечення  та  охорони праці управління АПР Яготинської РДА;

Члени кваліфікаційної комісії:

Ситніков Я.О        -директор;

Воєвода І.Г.     - майстер виробничого навчання;

Калініченко О.А. -викладач спецдисциплін

                   732

«Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; маляр»

 

Лаборант ХБА

 

25.06.2020р.

о  9-00

кабінет спецдисциплін

 

26.06.2020р.

о 9-00

кабінет спецдисциплін

Голова  кваліфікаційної комісії:

Ганжа І.М. –завідуюча лабораторією очисних споруд

Яготинського водоканалу;

Члени кваліфікаційної комісії

Єрмошин В.О.    -заступник директора з НВР;

Войнова Л.Г.       -викладач спец дисциплін;

Тарасенко Г.О.    - майстер виробничого навчання

733

«Кухар; кондитер»

 

Кондитер

25.06.2020р.

о 9-00

лабораторія

кондитері

26.06.2020р.

о 9-00

лабораторія

кондитерів

Голова державної кваліфікаційної комісії:

Рудич Л.Ю        .-завідуюча рестораном «Асторія»  м.Яготина;

Члени кваліфікаційної комісії

Єрмошин В.О.  -заступник .директора з НВР;

Лапада В.М.      -викладач  спец дисциплін;

Надточій С.М.   -майстер виробничого навчання

734

«Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; електрозварник ручного зварювання»

 

Електрозварник ручного

зварювання

 

25.06.2020р.

о 9-00

лабораторія  електромонтерів

 

26.06.2020р.

о 9-00

лабораторія електромонтерів

Голова державної кваліфікаційної комісії:

 Гальченко О.В. –директор ТОВ «Механічний завод Яготин»            

Члени кваліфікаційної комісії

Ситніков Я.О.    -директор;

Щербаков Т.В.  .-викладач   спец дисциплін;

Головатий В.П.  - майстер виробничого навчання

 

 

ГРАФІК
проведення  поетапної  кваліфікаційної атестації навчальних груп Державний професійно-технічний навчальний заклад «Яготинський  центр професійно-технічної освіти»

№  групи та назва професії за якою проводиться   первинна  підготовка

Назва професії за якою проводиться поетапна атестація

Дата,час і місце проведення консультації

Дата, час і місце проведення поетапної кваліфікаційної атестації

Члени поетапної  кваліфікаційної комісії

1

2

3

4

5

91  «Муляр;електрозварник ручного зварювання»

Електрозварник ручного зварювання

24.06.2020р.

о 9-00

клас спецтехнології зварювальних робіт

25. 06.2020р.

о  9-00

клас спецтехнології зварювальних робіт

Голова кваліфікаційної комісії:

Гальченко О.В. –директор ТОВ «Механічний завод Яготин» 

Члени кваліфікаційної комісії:

Єрмошин В.О. -заступник директора з НВР;

Царинний В.Г. - майстер виробничого навчання

Щербаков Т.В. - викладач  спецдисциплін

92  «Кухар ;кондитер»

Кухар

28.10.2020р.

о 9-00

лабораторія кулінарних робіт

29.10.2020р.

о 9-00

лабораторія кулінарних робіт

Голова кваліфікаційної комісії:

Рудич Л.Ю. – завідуюча рестораном «Асторія»

Члени кваліфікаційної комісії:

Єрмошин В.О. -заступник директора з НВР;

Лапада В.М. -викладач   спецдисциплін

Євсович О.М. -майстер виробничого навчання..

911«Тракторист-машиніст сільськогосподарського

(лісогосподарського) виробництва;

слюсар з ремонту  с/г машин; водій автотранспортних засобів (категорія  «С»)»

Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин

22.06.2020р.

9-00.

слюсарна майстерня

23.06.2020р.

о 9-00

слюсарна майстерня

Голова кваліфікаційної комісії:

Близнюк Б.П.- головний спеціаліст інженерно-технічного забезпечення  та  охорони праці управління АПР Яготинської РДА;

Члени кваліфікаційної комісії:

Ситніков Я.О   -директор;

Воєвода І.Г.  - майстер виробничого навчання;

Калініченко О.А. -викладач спецдисциплін

923

«Кухар; кондитер»

 

Кухар

        15.10.2020р.

о  9-00

лабораторія кулінарних робіт

16.10.2020р.

о 9-00

лабораторія кулінарних робіт

Голова кваліфікаційної комісії: 

Рудич Л.Ю.     –завідуюча рестораном «Асторія»

Члени кваліфікаційної комісії:

Єрмошин В.О.   -заступник директора з НВР;

Лапада В.М.  -викладач  спецдисциплін 

Тюпа Р.  -майстер виробничого навчання

 

824

«Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; електрозварник ручного зварювання»

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

22.06.2020р.

о 9-00

лабораторія електротехніки

 

 

23.06.2020р.

о 9-00

лабораторія електротехніки

 

 

Голова кваліфікаційної комісії:

Гальченко О.В. –директор ТОВ «Механічний завод Яготин» 

Члени кваліфікаційної комісії:

Ситніков Я.О     -директор;

Прокіпчук Д.С.  -майстер виробничого навчання;

Попов В.Д.         -викладач   спецдисциплін

914

«Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; електрозварник ручного зварювання»

Електрозварник

ручного зварювання

23.06.2020р.

о 9-00

лабораторія електротехніки

 

 

24.06.2020р.

о 9-00

лабораторія електротехніки

 

 

Голова кваліфікаційної комісії:

Гальченко О.В. –директор ТОВ «Механічний завод Яготин» 

Члени кваліфікаційної комісії:

Ситніков Я.О     -директор;

Більда В.Г.         -майстер виробничого навчання;

Щербаков Т.В.  -викладач   спецдисциплін

                 822

«Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; маляр»

Лаборант ХБА

2 розряду

25.06.2020р.

о  9-00

кабінет спецдисциплін

26.06.2020р.

о 9-00

кабінет спецдисциплін

Голова  кваліфікаційної комісії:

Скопець М.П.    - ВАТ  ПМК-15

Члени кваліфікаційної комісії

Єрмошин В.О.    -заступник директора з НВР;

Войнова Л.Г.      -викладач спец дисциплін;

Воєвода Н.М.     - майстер виробничого навчання