Меню сайту
Ми в YouTube
Абітурієнту - 2021
Лаборант ХБА
Відеопрезентація
Ми у Фейсбуці
Корисні посилання
Міністерство освіти і науки України
Приват БАНК-24
Календар
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наші координати
07700, Київська область, м.Яготин, вул.Київська,6. тел.0961506213;0661684696 E-mail:yagotincpto@ukr.net
Погода в Яготині

наші традиції

 Проєкт «Я Українка»

Проєкт «Я Українка» підготовлений в рамках формування національної свідомості і патріотичного виховання в ДПТНЗ «Яготинський центр професійно-технічної освіти».

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

ЦЕ ДЛЯ НАС ПАТРІОТИЗМ І ЛЮБОВ ДО БАТЬКІВЩИНИ

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. Ось і наш педагогічний та учнівський колектив   Яготинського центру професійно-технічної освіти понад п’ять років  з незмінним координатором  волонтерського руху Шахар’янцом Арменом продовжують робити добровільну допомогу  бійцям на Сході.
Після наради – семінару та виставки сільськогосподарського виробництва, що проводились в навчальному закладі  на тему « Співпраця закладів професійної (професійно-технічної) освіти і виробництва у контексті сучасних економічних трансформацій» , вся продукція з виставки була відправлена  бійцям , які боронять рідну неньку -  Україну.

ПЕРШИЙ УРОК 2019!

Кожен, хто живе в Україні, повинен пам’ятати, що він – громадянин України, її будівничий, патріот, захисник. Від кожного з нас залежить, яке життя ми побудуємо в нашій державі.
  Сьогодні в Україні стратегічного значення набув курс на європейську інтеграцію. Українці визнають загальноєвропейські цінності: свободу, демократію, повагу до людини, верховенство права і сповнені рішучості будувати свою державу на цих основах. І це закономірно, адже Україна – одна з найбільших держав Європи, на території України, в Закарпатті, знаходиться географічний центр Європи.

Кожна європейська країна не тільки існує у взаємоповазі й мирі з іншими країнами, а й дбайливо береже свої власні традиції, культуру, мову – все те, що робить кожну націю самобутньою, а не схожою на інших.
Європа – це континент різних традицій та мов, але водночас спільних цінностей. Євросоюз захищає ці цінності, заохочує співробітництво між народами Європи, сприяє єдності, зберігаючи розмаїття та забезпечує соціальну спрямованість своїх рішень.
    Із світла і темряви, із радості і печалі зіткано історію України. А що чекає нас у майбутньому? Попри всі негаразди, хочеться вірити, що Україна продовжить свій європейський курс, буде вільною, незалежною, суверенною і високорозвиненою державою і сьогодні, як ніколи наш народ єдиний у своїх прагненнях.

Покладання квітів до меморіальної дошки Трушину Євгену Михайловичу.